Bestuur gv NOAD

Algemeen contactadres:
bestuur@gvnoad.nl

Jeffrey Tournier (Voorzitter)
0186 - 576655
voorzitter@gvnoad.nl

Jenneke Tournier (Penningmeester)
0186 - 576655
penningmeester@gvnoad.nl

Helma Smit (Secretaris)
secretaris@gvnoad.nl

Monique van der Hoeven
monique@gvnoad.nl

Algemene contactgegevens

Algemene poststukken bedoeld voor de vereniging kunt u sturen aan onderstaand email adres. Voor telefonische vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de desbetreffende leidster of met de voorzitter van het bestuur.

Gymnastiekvereniging NOAD

 info@gvnoad.nl

Locaties

Gymnastiekvereniging NOAD verzorgt diverse lessen op de locatie:

Vanaf het nieuwe seizoen 2016 - 2017 zal de sporthal in Westmaas weer in gebruik worden genomen. Iets waar we heel blij mee zijn. Het adres : Koetsveldlaan in Westmaas.

De locatie in Mijnsheerenland blijft ongewijzigd; Sporthal E. van Loonstraat 24.

 

Gymnastiekvereniging NOAD maakt voor haar ledenadiminstratie gebruik van Digimembers, ontwikkeld door de KNGU.

Leiding
Binnen gv NOAD werken we al jaren met een vast team van leidsters. Onderstaand treft u de contactinformatie voor wanneer u iets aan een van onze leidsters door moet geven.
Wanneer u post voor onze leidsters heeft kunt u dit afgeven tijdens een van de lessen of per post sturen aan het algemene postadres van de vereniging.

Dames Body Fit / Heren Conditie Groep

Iris van der Graaff

Peuters/kleuters, meisjes en jongens

Joke Vink (Joke@gvnoad.nl)
0186 - 573 804

Overige groepen

Joke Vink (Joke@gvnoad.nl)
0186 - 573 804

Plaats reactie

Verplicht veld

Uw contactinformatie

Uw bericht

Inloggen  :